Przejdź do treści
BANNER131-1200x400
s2
s3
previous arrow
next arrow

Układanie kostki brukowej

Oferujemy Państwu między innymi układanie kostki brukowej w Poznaniu i jego pobliżu. Na pierwszy rzut oka można mieć mylne wrażenie, że czynność ta nie jest zbyt skomplikowana. Tak naprawdę należy jednak zachować niebywałą precyzję, a także dysponować perfekcyjną znajomością stosowanych materiałów oraz możliwych sposobów ich łączenia, aby uzyskać pożądany rezultat.

Idealna nawierzchnia

Kostkę brukową powszechnie stosuje się w celu utwierdzenia podłoża, na którym następnie zostaną utworzone ścieżki, ponieważ łączy ona w sobie wiele różnych korzyści. Jest bardzo odporna na ścieranie, a ponadto, także na oddziaływanie niskiej temperatury. Poza tym, posiada również szczeliny, dzięki którym na powierzchni nie zbiera się nadmiar wody. Wykazuje także wysoką wytrzymałość na obciążenia – najtrwalsze jej typy stosuje się nawet do tworzenia podjazdów dla wielkich ciężarówek.

Co więcej, można wybierać spośród wielu jej barw i kształtów, kreując niezwykle oryginalne, piękne kompozycje ozdobne. Wciąż pojawiają się na rynku nowe wzory, więc spacerując po mieście, niejednokrotnie można spotkać coraz bardziej nietypowe powierzchnie.

Rzetelność i doświadczenie

Dzięki temu, że już od wielu lat zajmujemy się układaniem kostki brukowej oraz ogólnie projektowaniem terenów zielonych, realizujemy swoje usługi w Poznaniu i okolicach w sposób w pełni profesjonalny. Nasza praca polega przede wszystkim na szeroko pojętym projektowaniu ogrodów, alejek i ścieżek. Dzięki temu, że każde zlecenie wykonujemy z ogromną dbałością o szczegóły i nieustannie podnosimy posiadane kompetencje, doskonale wiemy, jak optymalnie łączyć ze sobą konkretne materiały. Służymy Państwu swoją fachową radą, wskazując najlepsze w konkretnym przypadku rozwiązanie. Tworzenie dla naszych klientów pięknych aranżacji ogrodowych sprawia nam niekwestionowaną przyjemność.

Zapewniamy Państwu profesjonalne i dokładne układanie kostki brukowej. Poznań oraz jego okolice stanowią obszar, na którym dojedziemy na miejsce bez problemu. Zapraszamy do współpracy!

Zielone Ogrody S.C. – projektowanie i zakładanie ogrodów | Rokietnicka 36, 62-080 Tarnowo Podgórne (Poznań) | 📱 +48 665 506 505 | ✉ biuro@zielone-ogrody.com