Przejdź do treści
BANNER131-1200x400
s2
s3
previous arrow
next arrow

Projektowanie i zakładanie ogrodów – Poznań

Pierwszym elementem projektowania i zakładania ogrodów, które oferujemy naszym klientom w Poznaniu jest przygotowanie dokładnego projektu, w którym łączymy naszą wiedzę i doświadczenie z Państwa wskazówkami i życzeniami.

Po dokładnych konwersacjach, w których poruszamy wszystkie, nawet najmniejsze kwestie odnośnie wyglądu Państwa posesji, możemy się zabierać do roboty. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wyczucie pozwolą nam w krótkim czasie stworzyć ogród, o którym Państwo zawsze marzyli.

Projektowanie i zakładanie ogrodów, którego podejmujemy się w Poznaniu i okolicach obejmuje

Prace ziemne

Jeden z pierwszych etapów zakładania ogrodów to różnorodne prace ziemne, pośród których można przede wszystkim wyróżnić profilowanie terenu. Naturalnie wyglądające wzniesienia będą stanowić piękną ozdobę posesji oraz nadawać jej charakteru. Aby prawidłowo przygotować teren, należy go wzmocnić dużą ilością ziemi.

Usługi wodno-kanalizacyjne

Wykonywane przez nas usługi wodno-kanalizacyjne uwzględniają między innymi wprowadzenie do gruntu rur czy przygotowania przyłącza dla altany, która powstanie w niedalekiej przyszłości. Dążymy do tego, aby projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu było przeprowadzane przez nas w pełni profesjonalnie.

Usuwanie roślinności

Przed przystąpieniem do tworzenia nowych kompozycji zieleni, konieczne jest usunięcie tych poprzednich. Nasi pracownicy zadbają o to, by niechciane krzewy zostały wycięte, a ich korzenie usunięte. Podobnie wygląda to w przypadku rabatek kwiatowych, które muszą zostać usunięte oraz dokładnie przekopane i przebrane.

Prace melioracyjne

Zajmujemy się również przygotowaniem rowów odwadniających, które nie pozwolą na zbieranie się wody w jednym miejscu i tworzenie się kałuż. Ponadto, przygotowujemy także miejsca pod oczka wodne i stawy, tworząc na nie odpowiednio głęboki otwór w ziemi oraz doprowadzając do nich niezbędne instalacje.

Prace porządkowe

Prowadzone przez nas prace porządkowe zbliżone są do pielęgnacji ogrodów, którą oferujemy. Zarówno przed rozpoczęciem prac, jak po ich zakończeniu, nasz zespół usunie wszelkie niepotrzebne przedmioty z ogrodu. Od składowanych gadżetów sportowych, po odpady organiczne, nasi pracownicy posprzątają niemalże wszystko.

Systemy nawadniające

Projektowanie i zakładanie ogrodów, które oferujemy poznaniakom, uwzględnia także przygotowanie profesjonalnych systemów nawadniających. Z ich pomocą, szczególnie tych zautomatyzowanych, pielęgnacja ogrodu będzie dużo łatwiejsza, a rośliny nie wyschną przez wysokie temperatury i brak regularnych opadów.

Ponadto, warto zaznaczyć iż nasza firma dodatkowo oferuje kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji ogrodów. Dzięki naszej asyście Państwa posesja będzie prezentowała się znakomicie nie tylko krótko po jego zagospodarowaniu, lecz także dużo później.

Chcemy, aby nasi klienci otrzymali wszechstronne usługi, dlatego oprócz projektowania i zakładania terenów zielonych, w naszej ofercie znalazła się także pielęgnacja ogrodów w Poznaniu oraz okolicy. Nasz zespół doskonale wie jak zajmować się trawnikiem, roślinami ogrodowymi czy drobnymi pracami porządkowymi. Dzięki ich rzetelnej pracy, Państwa ogród będzie wyglądał zjawiskowo.

Nawadnianie przygotowanego ogrodu

Jednym z zajęć, których się podejmujemy jest montaż automatycznych systemów nawadniania, które znacząco ułatwiają naszym klientom proces dbania o ogród. Właściwie rozmieszczone oraz zaprogramowane zadbają o należyte nawilżenie terenu. Dodatkowo, dla zainteresowanych klientów oferujemy instalację systemów udrażniania i odwadniania gruntu.

Nasze umiejętności są gwarancją na to, iż każde zlecenie obejmujące projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu i w pobliżu będzie zrealizowane profesjonalnie i z ogromnym wyczuciem oraz starannością.

Zielone Ogrody S.C. – projektowanie i zakładanie ogrodów | Rokietnicka 36, 62-080 Tarnowo Podgórne (Poznań) | 📱 +48 665 506 505 | ✉ biuro@zielone-ogrody.com