Przejdź do treści
BANNER131-1200x400
s2
s3
previous arrow
next arrow

Dlaczego my

Projektowanie i zakładanie ogrodów oraz ich pielęgnacja na terenie Poznania to niezwykle konkurencyjna branża. Mieszkańcy stolicy Wielkopolski niesamowicie cenią sobie wygląd swoich posesji, wobec czego chętnie inwestują w sprawdzone i zaufane firmy świadczące usługi tego typu.

Zielone Ogrody to grupa doświadczonych zawodowców, którzy od lat zajmują się ogrodami na zlecenie swoich klientów. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja tego, że tereny zielone znajdujące się na Państwa posesji będą starannie i estetycznie zagospodarowane, a ponadto będą regularnie nadzorowane i pielęgnowane.

Jesteśmy specjalistami dbania o roślinność – doskonale wiemy jakie krzewy wymagają jakiej opieki oraz które kwiaty mogą być posadzone wcześniej, a które później. Znakomicie znamy się na zakładaniu żywopłotów – kiedy należy się za to zabrać, jak przygotować glebę oraz jak o nie dbać, by prezentowały się rewelacyjnie. W naszym bogatym bagażu doświadczeń znajduje się między innymi zakładanie ogrodów w Przeźmierowie, gdzie od lat znane są nasze umiejętności i projekty. Tereny zielone, które tam przygotowaliśmy oraz te, o które stale się troszczymy, są żywą wizytówką naszej działalności.

Układanie kostki brukowej w Poznaniu

Oprócz szerokiej wiedzy z zakresu pielęgnacji ogrodów, nie straszne nam również zadania, takie jak układanie kostki brukowej czy tworzenie oczek wodnych w Poznaniu. Położone przez nas nawierzchnie charakteryzują się znakomitą trwałością – wyglądają świtnie przez wiele lat, nie odkształcając się i nie reagując na warunki atmosferyczne. Ponadto, zawsze chętnie udzielamy klientom porad odnośnie najkorzystniejszego rozwiązania – zarówno ze względów estetycznych, jak i użytkowych. Stawki oraz oczka wodne, które projektujemy ściśle słuchając pomysłów oraz życzeń naszych klientów to sztuczne zbiorniki, które cieszą oko oraz stają się ciekawym dodatkiem aranżacji. Doradzamy czy wpuszczenie ryb do stawu jest sugerowane oraz jak dbać o taki zbiornik, żeby nie zarósł niechcianą roślinnością

Pielęgnacja ogrodów

Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż samo zaprojektowanie i założenie ogrodu to nie wszystko. Aby móc cieszyć się fantastycznymi terenami zielonymi należy stale troszczyć się o rośliny, które zostały w nim posadzone. Oczywistym jest fakt, że w okresie letnim głównym zajęciem ogrodnika jest regularne dbanie o właściwe nawodnienie terenu oraz staranne przycinanie trawnika i krzewów. Pielęgnacja ogrodów, którą oferujemy w Poznaniu oraz okolicach to nie tylko pilnowanie stanu zieleni w ciepłych miesiącach, lecz także prace porządkowe w innych częściach roku. Jesienią zadbamy o odpowiednie przygotowanie rabatek, zajmiemy się zmiataniem opadłych liści oraz okryjemy rośliny, którym mogą zaszkodzić nadchodzące niskie temperatury. Natomiast okres zimowy w ogrodzie to przede wszystkim odśnieżanie ścieżek i podjazdów. Nie należy zapominać o tym, że odśnieżanie trawników i grządek jest niewskazane, gdyż biała szata stanowi dla nich naturalną izolację.

ielęgnacja i zakładanie ogrodów, które świadczymy w okolicach Poznania jest niezawodnym sposobem na posiadanie wyróżniającego się i zadbanego otoczenia posesji. Nasz doświadczony zespół chętnie podejmie się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia, ponieważ cenimy sobie stałe pokonywanie przeszkód i podnoszenie swoich kwalifikacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zielone Ogrody S.C. – projektowanie i zakładanie ogrodów | Rokietnicka 36, 62-080 Tarnowo Podgórne (Poznań) | 📱 +48 665 506 505 | ✉ biuro@zielone-ogrody.com