Układanie kostki brukowej

Jedną z usług, jakie oferujemy Państwu w Poznaniu i okolicach, jest układanie kostki brukowej. Zadanie to z pozoru może wydawać się mało skomplikowane, jednak jest to bardzo mylne wrażenie. Wymaga ono bowiem ogromnej dokładności, doskonałej znajomości materiałów, jakie można wykorzystać, a także metod łączenia ich w taki sposób, aby otrzymać jak najlepszy efekt końcowy.

Idealna nawierzchnia

Kostka brukowa jest materiałem niebywale często stosowanym do utrwalania nawierzchni mającej tworzyć ścieżki, ponieważ charakteryzuje się mnóstwem zalet. Po pierwsze, wykazuje się wysoką odpornością na ścieranie, a co więcej, nie poddaje się wpływowi bardzo niskich temperatur. Dzięki szczelinom, szybko odprowadza wodę, zapobiegając nadmiernemu gromadzeniu się jej na powierzchni. Kostka brukowa jest również wytrzymała na obciążenia – najsolidniejsze jej rodzaje nadają się nawet pod pojazdy ciężarowe.

Ponadto, występuje w wielu kształtach i wariantach kolorystycznych, co pozwala tworzyć kreatywne i niezwykle estetyczne kompozycje dekoracyjne. Nieustannie powstają nowe wzory, dlatego w przestrzeni miejskiej i nie tylko można zaobserwować coraz to bardziej nietuzinkowe nawierzchnie.

Rzetelność i doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w układaniu kostki brukowej, ale także w planowaniu różnorodnych obszarów zielonych w Poznaniu i okolicach. Wśród naszych realizacji znajdują się takie prace, jak projektowanie ogrodów, ścieżek oraz alejek. Dzięki każdorazowo rzetelnie i dokładnie wykonanym zleceniom oraz ciągłemu zdobywaniu nowych umiejętności, zyskaliśmy wiedzę na temat odpowiedniego łączenia wielu materiałów. Chętnie posłużymy naszą fachową wiedzą wszystkim klientom, jak i doradzimy w doborze właściwych materiałów do ich przeznaczenia. Układanie kostki brukowej czy praca w ogrodzie to dla nas przyjemność.

Firma Zielone Ogrody S.C. oferuje Państwu precyzyjne i dopracowane w każdym szczególe układanie kostki brukowej. Poznań i okolice to główny teren naszej działalności – zapraszamy do kontaktu!

IMG_20150513_075000

Zielone Ogrody S.C. – projektowanie i zakładanie ogrodów | Rokietnicka 36, 62-080 Tarnowo Podgórne (Poznań) | 📱 +48 61 8147 173 | ✉ biuro@zielone-ogrody.com