Układanie kostki brukowej

Jedną z usług, jakie oferujemy Państwu w Poznaniu i okolicach, jest układanie kostki brukowej. Zadanie to z pozoru może wydawać się mało skomplikowane, jednak jest to bardzo mylne wrażenie. Wymaga ono bowiem ogromnej dokładności, doskonałej znajomości materiałów, jakie można wykorzystać, a także metod łączenia ich w taki sposób, aby otrzymać jak najlepszy efekt końcowy.

Kostka brukowa jest materiałem niebywale często stosowanym do utrwalania nawierzchni mającej tworzyć ścieżki, ponieważ charakteryzuje się mnóstwem zalet. Po pierwsze, wykazuje się wysoką odpornością na ścieranie, a co więcej, nie poddaje się wpływowi bardzo niskich temperatur. Dzięki szczelinom, szybko odprowadza wodę, zapobiegając nadmiernemu gromadzeniu się jej na powierzchni. Kostka brukowa jest również wytrzymała na obciążenia – najsolidniejsze jej rodzaje nadają się nawet pod pojazdy ciężarowe.

Ponadto, występuje w wielu kształtach i wariantach kolorystycznych, co pozwala tworzyć kreatywne i niezwykle estetyczne kompozycje dekoracyjne. Nieustannie powstają nowe wzory, dlatego w przestrzeni miejskiej i nie tylko można zaobserwować coraz to bardziej nietuzinkowe nawierzchnie.

Firma Zielone Ogrody S.C. oferuje Państwu precyzyjne i dopracowane w każdym szczególe układanie kostki brukowej. Poznań i okolice to główny teren naszej działalności – zapraszamy do kontaktu!

IMG_20150513_075000

Zielone Ogrody S.C. – projektowanie i zakładanie ogrodów | Rokietnicka 36, 62-080 Tarnowo Podgórne (Poznań) | 📱 +48 61 8147 173 | ✉ biuro@zielone-ogrody.com