Projektowanie i zakładanie ogrodów – Poznań

Pierwszym elementem projektowania i zakładania ogrodów, które oferujemy naszym klientom w Poznaniu jest przygotowanie dokładnego projektu, w którym łączymy naszą wiedzę i doświadczenie z Państwa wskazówkami i życzeniami.

Po dokładnych konwersacjach, w których poruszamy wszystkie, nawet najmniejsze kwestie odnośnie wyglądu Państwa posesji, możemy się zabierać do roboty. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wyczucie pozwolą nam w krótkim czasie stworzyć ogród, o którym Państwo zawsze marzyli.

Projektowanie i zakładanie ogrodów, którego podejmujemy się w Poznaniu i okolicach obejmuje

  • różnorodne prace ziemne (m.in. profilowanie terenu),
  • profesjonalne usługi wodno-kanalizacyjne i hydrauliczne
  • instalację i obsługę systemów nawadniających,
  • prace melioracyjne (prowadzenie rowów, tworzenie oczek i stawów),
  • usunięcie niechcianej roślinności (drzewa, krzewy),
  • prace porządkowe.

Ponadto, warto zaznaczyć iż nasza firma dodatkowo oferuje kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji ogrodów. Dzięki naszej asyście Państwa posesja będzie prezentowała się znakomicie nie tylko krótko po jego zagospodarowaniu, lecz także dużo później.
Nasza oferta nie byłaby kompletna, gdyby nie mieściła się w niej kompleksowa pielęgnacja ogrodów w Poznaniu i w jego pobliżu. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie oraz niezbędną wiedzę w zakresie dbania o trawniki oraz rośliny ogrodowe. Nic tak nie cieszy oka, jak równo przystrzyżony trawnik, prawda?

Nawadnianie przygotowanego ogrodu

Jednym z zajęć, których się podejmujemy jest montaż automatycznych systemów nawadniania, które znacząco ułatwiają naszym klientom proces dbania o ogród. Właściwie rozmieszczone oraz zaprogramowane zadbają o należyte nawilżenie terenu. Dodatkowo, dla zainteresowanych klientów oferujemy instalację systemów udrażniania i odwadniania gruntu.
Nasze umiejętności są gwarancją na to, iż każde zlecenie obejmujące projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu i w pobliżu będzie zrealizowane profesjonalnie i z ogromnym wyczuciem oraz starannością.

DSC_0173

Zielone Ogrody S.C. – projektowanie i zakładanie ogrodów | Rokietnicka 36, 62-080 Tarnowo Podgórne (Poznań) | 📱 +48 665 506 505 | ✉ biuro@zielone-ogrody.com